Насловна » Централизоване јавне набавке

Централизоване јавне набавке

 

Приступ информационом систему за централизоване јавне набавке:


 Приступ информационом систему за централизоване јавне набавке

 

ОБАВЕШТЕЊЕ НАРУЧИОЦИМА КОРИСНИЦИМА ЦЕНТРАЛИЗОВАНИХ ЈАВНИХ НАБАВКИ О ПРЕУЗИМАЊУ ОКВИРНИХ СПОРАЗУМА И ИЗМЕНА ОКВИРНИХ СПОРАЗУМА

Обавештавају се наручиоци, који су у складу са Уредбом о организацији и начину обављања послова централизованих јавних набавки на републичком нивоу („Службени гласник РС“, број 25/23) дужни да одређена добра и услуге обезбеђују преко Управе за заједничке послове републичких органа, да је потребно да са сајта Управе за заједничке послове републичких органа преузимају потписане оквирне споразуме, као и измене оквирних споразума, са прилозима. Оквирне споразуме са прилозима, као и измене истих, неће се више достављати на мејл адресе наручилаца.
Наручиоци на сајту Управе за заједничке послове републичких органа, у делу „Централизоване јавне набавке“, могу да преузму оквирне споразуме и измене оквирних споразума са прилозима на тај начин што ће у оквиру наведеног дела сајта приступити Информационом систему централизованих јавних набавки (ИС ЦЈН).

 

* * *

 

ОБАВЕШТЕЊЕ НАРУЧИОЦИМА ЗА УНОС УГОВОРА У ИСЦЈН

 Преузмите документ ОБАВЕШТЕЊЕ - 19.11.2024.

 

ОБАВЕШТЕЊЕ НАРУЧИОЦИМА КАКО ДА ПРИСТУПЕ ЗАКЉУЧЕНИМ ОКВИРНИМ СПОРАЗУМИМА

 Преузмите документ ОБАВЕШТЕЊЕ - 12.10.2023.

 

ОБАВЕШТЕЊЕ НАРУЧИОЦИМА О ПЕРИОДУ ЗАКЉУЧЕЊА ОКВИРНИХ СПОРАЗУМА У 2027. ГОДИНИ

 Преузмите документ ОБАВЕШТЕЊЕ НАРУЧИОЦИМА О ПЕРИОДУ ЗАКЉУЧЕЊА ОКВИРНИХ СПОРАЗУМА У 2027. ГОДИНИ

 

* * *

 

ОБАВЕШТЕЊЕ НАРУЧИОЦИМА ЗА УНОС ПОДАТАКА У ИСЦЈН ЗА 2027. ГОДИНУ

 Преузмите документ ОБАВЕШТЕЊЕ НАРУЧИОЦИМА ЗА УНОС ПОДАТАКА У ИСЦЈН ЗА 2027. ГОДИНУ- 14.08.2026.

 

ОДЛУКА О ОДРЕЂИВАЊУ ЦЈН ДОБАРА И УСЛУГА КОЈЕ ЋЕ УЗЗПРО СПРОВОДИТИ У 2027. ГОДИНИ

 Преузмите документ Одлука о одређивању ЦЈН добара и услуга које ће УЗЗПРО спроводити у 2027. години - 27.07.2026.

 

 

* * *

 

ИЗВОД ИЗ ГОДИШЊЕГ ПЛАНА ЦЕНТРАЛИЗОВАНИХ ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2026. ГОДИНУ

 Преузмите документ Извод из годишњег плана централизованих јавних набавки за 2026. годину - 16.12.2025.

 

ОДЛУКА О ОДРЕЂИВАЊУ ЦЈН ДОБАРА И УСЛУГА КОЈЕ ЋЕ УЗЗПРО СПРОВОДИТИ У 2026. ГОДИНИ

 Преузмите документ Одлука о одређивању ЦЈН добара и услуга које ће УЗЗПРО спроводити у 2026. години - 07.07.2025.

 

 

* * *

 

ИЗВОД ИЗ ГОДИШЊЕГ ПЛАНА ЦЕНТРАЛИЗОВАНИХ ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2025. ГОДИНУ

 Преузмите документ Извод из годишњег плана централизованих јавних набавки за 2025. годину - 19.12.2024.

 

ОБАВЕШТЕЊЕ НАРУЧИОЦИМА О ПЕРИОДУ НА КОЈИ ЋЕ СЕ ЗАКЉУЧИТИ ОКВИРНИ СПОРАЗУМИ У 2025. ГОДИНИ

 Преузмите документ ОБАВЕШТЕЊЕ - 23.08.2024.

 

ОДЛУКА О ОДРЕЂИВАЊУ ЦЈН ДОБАРА И УСЛУГА КОЈЕ ЋЕ УЗЗПРО СПРОВОДИТИ У 2025. ГОДИНИ

 Преузмите документ Одлука о одређивању ЦЈН добара и услуга које ће УЗЗПРО спроводити у 2025. години - 15.07.2024.

 

* * *

 

ИЗВОД ИЗ ГОДИШЊЕГ ПЛАНА ЦЕНТРАЛИЗОВАНИХ ЈАВНИХ НАБАВКИ ЗА 2024. ГОДИНУ

 Преузмите документ Извод из годишњег плана централизованих јавних набавки за 2024. годину - 20.12.2023.

 

ОДЛУКА О ОДРЕЂИВАЊУ ЦЈН ДОБАРА И УСЛУГА КОЈЕ ЋЕ УЗЗПРО СПРОВОДИТИ У 2024. ГОДИНИ

 Преузмите документ Одлука о одређивању ЦЈН доабара и услуга које ће УЗЗПРО спроводити у 2024. години - 24.07.2023.

 

* * *

 

УРЕДБА О ОРГАНИЗАЦИЈИ И НАЧИНУ ОБАВЉАЊА ПОСЛОВА ЦЈН НА РЕПУБЛИЧКОМ НИВОУ

 Preuzmite dokument УРЕДБА - 28.09.2023.

 

 

* * *

 

ОТВОРЕНИ ПОСТУПАК ЗА 2026. ГОДИНУ

 

ОСИГУРАЊЕ ЗАПОСЛЕНИХ
(БРОЈ 8/2026)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 11.08.2026

 

ЧИШЋЕЊЕ ЗГРАДА
(БРОЈ 6/2026)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 04.08.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 04.08.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 04.08.2026

 

ОСИГУРАЊЕ ИМОВИНЕ
(БРОЈ 7/2026)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 22.07.2026

 

НАБАВКА КАНЦЕЛАРИЈСКОГ МАТЕРИЈАЛА
(БРОЈ 5/2026)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 04.06.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 6 - 04.06.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 5 - 09.06.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 4 - 16.06.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 16.06.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 16.06.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 24.06.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 4 - 22.07.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 2 - 31.07.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 1 - 07.08.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 3 - 19.08.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 5 - 25.08.2026

 

НАБАВКА ПРЕВОЗНИХ СРЕДСТАВА -НАБАВКА ПУТЕМ ОПЕРАТИВНОГ ЛИЗИНГА
(БРОЈ 4/2026)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 25.05.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 04.06.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 16.07.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 2 - 05.08.2026

 

ПАПИРНА КОНФЕКЦИЈА
(БРОЈ 3/2026)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 05.05.2026
 Преузмите документ ОБАВЕШТЕЊЕ - 18.06.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 22.06.2026

 

НАБАВКА ГОРИВА И МАЗИВА
(БРОЈ 1/2026)

 Преузмите документ Оквирни споразум - Партија 1 - 29.04.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум - Партија 2 - 15.05.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум - Партија 3 - 15.05.2026
 Преузмите документ Обавештење о промењеном лицу за праћење оквирног споразума и уговора за Партију 1 - 15.05.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 3 - 19.06.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 26.06.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 1 - 22.07.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 1 - 31.08.2026

 

САНИТАРНЕ УСЛУГЕ
(БРОЈ 2/2026)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 08.04.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 24.08.2026

 

* * *

 

ОТВОРЕНИ ПОСТУПАК ЗА 2025. ГОДИНУ

 

УСЛУГА ОДРЖАВАЊА И ПОПРАВКЕ (ОДРЖАВАЊЕ РАЧУНАРСКЕ ОПРЕМЕ - РАЧУНАРА. ШТАМПАЧА И КОМУНИКАЦИОНЕ ОПРЕМЕ) - САМО ЗА ОПРЕМУ КОЈА НИЈЕ БИЛА ПРЕДМЕТ ЦЈН У 2024. ГОДИНИ ИЛИ ЈЕ НАБАВЉЕНА У 2024. ГОДИНИ
(БРОЈ 18/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 8 - 30.12.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 15 - 31.12.2025
 Преузмите документ Решење АПР о промени адресе за ПЕРИХАРД - 15.01.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 13 - 20.01.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 8 - 07.04.2026

 

НАБАВКА РАЧУНАРСКЕ ОПРЕМЕ - ХАРДВЕР (чија појединачна вредност не прелази износ од 1.000.000,00 динара)
(БРОЈ 17/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 8 - 24.11.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 14 -24.11.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 22 - 24.11.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 15 - 01.12.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 13 - 10.12.2025
 Преузмите документ Решење АПР о промени адресе за ПЕРИХАРД - 15.01.2026
 Преузмите документ Оквирни споразум П 8 - 10.02.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 8 - 05.02.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 8 - 31.07.2026

 

НАБАВКА РАЧУНАРСКОГ МАТЕРИЈАЛА – ТОНЕРА (ОСИМ ТОНЕРА НАБАВЉЕНИХ НА ОСНОВУ ЦЕНТРАЛИЗОВАНЕ ЈАВНЕ НАБАВКЕ КОЈА ЈЕ СПРОВЕДЕНА У 2024. ГОДИНИ)
(БРОЈ 16/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 7 - 20.11.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 7 - 17.12.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 7 - 11.08.2026

 

НАБАВКА КАНЦЕЛАРИЈСКОГ НАМЕШТАЈА
(БРОЈ 9/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 22.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 23.10.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 31.10.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 01.04.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 1 - 09.06.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 2 - 16.06.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 1 - 21.07.2026

 

НАБАВКА РАЧУНАРСКЕ ОПРЕМЕ - ХАРДВЕР (чија појединачна вредност не прелази износ од 1.000.000,00 динара)
(БРОЈ 11/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 10 - 15.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 19 - 15.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 7 - 18.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 6 - 19.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 21.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 5 - 21.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 11 - 21.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 16 - 21.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 17 - 21.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 18 - 21.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 22.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 22.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 4 - 22.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 9 - 22.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 12 - 22.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 20 - 27.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 21 - 27.08.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 10 - 06.10.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 4 - 21.10.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 04.11.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 4 - 10.12.2025
 Преузмите документ Решење АПР о промени адресе за ПЕРИХАРД - 15.01.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 6 - 13.02.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 9 - 06.03.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 18 - 12.03.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 4 - 25.03.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 20 - 02.04.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 6 - 04.05.2026
 Преузмите документ Обавештњење о промени одговорног лица за праћење реализације оквирних споразума и уговора од стране добављача PROINTER - WEB doo. - 07.05.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 20 - 08.05.2026
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 4 - 19.05.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 9 - 19.05.2026
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума П 4 - 11.06.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 3 - 29.06.2026
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума П 4 - 13.07.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 6 - 23.07.2026

 

НАБАВКА УСЛУГА ЧИШЋЕЊА ЗГРАДА
(БРОЈ 15/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 08.08.2025

 

УСЛУГА ОДРЖАВАЊА И ПОПРАВКЕ (ОДРЖАВАЊЕ РАЧУНАРСКЕ ОПРЕМЕ - РАЧУНАРА. ШТАМПАЧА И КОМУНИКАЦИОНЕ ОПРЕМЕ) - САМО ЗА ОПРЕМУ КОЈА НИЈЕ БИЛА ПРЕДМЕТ ЦЈН У 2024. ГОДИНИ ИЛИ ЈЕ НАБАВЉЕНА У 2024. ГОДИНИ
(БРОЈ 12/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 5 - 30.07.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 6 - 30.07.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 7 - 30.07.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 01.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 01.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 01.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 4 - 01.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 11 - 05.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 9 - 07.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 14 - 12.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 12 - 13.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 10 - 15.08.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 9 - 03.09.2025
 Преузмите документ APR -решење PERIHARD - 29.09.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 9 - 23.10.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 7 - 02.12.2025
 Преузмите документ Решење АПР о промени адресе за ПЕРИХАРД - 15.01.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 5 - 23.02.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 6 - 23.02.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 7 - 25.02.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 7 - 24.08.2026

 

НАБАВКА РАЧУНАРСКОГ МАТЕРИЈАЛА – ТОНЕРА (ОСИМ ТОНЕРА НАБАВЉЕНИХ НА ОСНОВУ ЦЕНТРАЛИЗОВАНЕ ЈАВНЕ НАБАВКЕ КОЈА ЈЕ СПРОВЕДЕНА У 2024. ГОДИНИ)
(БРОЈ 13/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 5 - 23.07.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 25.07.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 25.07.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 8 - 25.07.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 6 - 30.07.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 01.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 4 - 01.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 9 - 01.08.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 5 - 05.08.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 10 - 08.08.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 5 - 20.08.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 9 - 21.08.2025
 Преузмите документ APR -решење PERIHARD - 29.09.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 8 - 14.11.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 21.11.2025
 Преузмите документ Решење АПР о промени адресе за ПЕРИХАРД - 15.01.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 10 - 30.01.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 3 - 25.02.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 1 - 25.02.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 10 - 10.03.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 5 - 13.03.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 10 - 06.05.2026
 Преузмите документ Обавештњење о промени одговорног лица за праћење реализације оквирних споразума и уговора од стране добављача PROINTER - WEB doo. - 07.05.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 4 - 07.05.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 9 - 07.05.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 8 -11.05.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 6 -13.05.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 1 -20.05.2026
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 2 - 02.06.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 3 - 04.06.2026
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 1 - 08.07.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 9 - 10.07.2026
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 5 - 13.07.2026
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 10 - 21.07.2026
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 3 - 23.07.2026
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума П 10 - 11.08.2026
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 3 - 28.08.2026
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума П 1 - 28.08.2026

 

УСЛУГА ПРЕНОСА ПУТЕМ ОПТИЧКИХ ВЛАКАНА
(БРОЈ 14/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 07.07.2025
 Преузмите документ ПРОМЕНА АДРЕСЕ ТЕЛЕКОМ СРБИЈА - 16.06.2026

 

НАБАВКА УСЛУГЕ ОСИГУРАЊЕ ИМОВИНЕ
(БРОЈ 8/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 25.06.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 16.10.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 24.10.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 30.01.2026
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 09.02.2026
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума - 31.07.2026

 

НАБАВКА УСЛУГЕ КАБЛОВСКЕ ТЕЛЕВИЗИЈЕ (ИП)
(БРОЈ 5/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 23.06.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 14.11.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 19.02.2026
 Преузмите документ ПРОМЕНА АДРЕСЕ ТЕЛЕКОМ СРБИЈА - 16.06.2026

 

НАБАВКА УСЛУГЕ ФИКСНЕ ТЕЛЕФОНИЈЕ
(БРОЈ 10/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 18.06.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 29.09.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 26.11.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 02.04.2026
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 01.06.2026
 Преузмите документ ПРОМЕНА АДРЕСЕ ТЕЛЕКОМ СРБИЈА - 16.06.2026
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума - 23.07.2026

 

ОСИГУРАЊЕ ЗАПОСЛЕНИХ
(БРОЈ 7/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 12.06.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 26.08.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 24.11.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 24.02.2026
 Преузмите документ Обавестење о промени лица за працење реализације оквирног споразума - 07.08.2026
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 12.08.2026

 

НАБАВКА УСЛУГА ЧИШЋЕЊА ЗГРАДА
(БРОЈ 4/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 22.05.2025
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 10.06.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 2 - 15.07.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 17.07.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 2 - 11.09.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 2 - 05.11.2025
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 2 - 12.03.2026
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума П 2 - 12.05.2026
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума П 2 - 20.08.2026

 

НАБАВКА ЕЛЕКТРОНСКИХ КОМУНИКАЦИОНИХ УСЛУГА - ИНТЕРНЕТ
(БРОЈ 3/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 16.05.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 24.06.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 21.10.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 17.12.2025
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 28.05.2026
 Преузмите документ ПРОМЕНА АДРЕСЕ ТЕЛЕКОМ СРБИЈА - 16.06.2026
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума - 24.08.2026

 

ОСИГУРАЊЕ ВОЗИЛА
(БРОЈ 6/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 14.05.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 29.07.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 21.08.2025
 Преузмите документ Обавештење о промени седишта Дунав осигурања - 29.08.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 29.10.2025
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 06.11.2025
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума - 12.03.2026
 Преузмите документ Упутство о поступку решавања одштетних захтева - 19.03.2026
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума - 28.04.2026
 Преузмите документ Измена 7 оквирног споразума - 02.06.2026
 Преузмите документ Измена 8 оквирног споразума - 26.06.2026
 Преузмите документ Измена 9 оквирног споразума - 17.07.2026
 Преузмите документ Измена 10 оквирног споразума - 03.08.2026

 

НАБАВКА ЕЛЕКТРОНСКИХ КОМУНИКАЦИОНИХ УСЛУГА - МОБИЛНА ТЕЛЕФОНИЈА
(БРОЈ 2/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 05.05.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 20.08.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 15.10.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 06.11.2025
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 20.03.2026
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума - 18.05.2026
 Преузмите документ ПРОМЕНА АДРЕСЕ ТЕЛЕКОМ СРБИЈА - 16.06.2026
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума - - 31.07.2026

 

НАБАВКА ЕЛЕКТРИЧНЕ ЕНЕРГИЈЕ
(БРОЈ 1/2025)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 25.04.2025
 Преузмите документ Приликом закљуцена уговора назив Испоруциоца је ЕПС АД Београд-Извод из АПР-а - 19.11.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 19.01.2026
 Преузмите документ Измена 2 Оквирног споразума - 04.03.2026
 Преузмите документ Измена 3 Оквирног споразума - 02.06.2026
 Преузмите документ Измена 4 Оквирног споразума - 19.06.2026
 Преузмите документ Измена 5 Оквирног споразума - 31.07.2026
 Преузмите документ Измена 6 Оквирног споразума - 12.08.2026

 

ОТВОРЕНИ ПОСТУПАК ЗА 2024. ГОДИНУ

 

НАБАВКА ПРЕВОЗНИХ СРЕДСТАВА -НАБАВКА ПУТЕМ ОПЕРА ТИВНОГ ЛИЗИНГА
(БРОЈ 13/2024)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 06.02.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 14.03.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 02.04.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 25.06.2025
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 13.08.2025
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума - 20.11.2025
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума - 22.01.2026
 Преузмите документ Измена 7 оквирног споразума - 08.05.2026
 Преузмите документ Измена 8 оквирног споразума - 30.07.2026

 

УСЛУГА ОДРЖАВАЊА И ПОПРАВКЕ (ОДРЖАВАЊЕ РАЧУНАРСКЕ ОПРЕМЕ - РАЧУНАРА. ШТАМПАЧА И КОМУНИКАЦИОНЕ ОПРЕМЕ) - САМО ЗА ОПРЕМУ КОЈА НИЈЕ БИЛА ПРЕДМЕТ ЦЈН У 2023. ГОДИНИ ИЛИ ЈЕ НАБАВЉЕНА У 2023. ГОДИНИ
(БРОЈ 12/2024)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 5 - 29.11.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 11 - 03.12.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 8 - 12.12.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 9 - 17.01.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 5 - 12.03.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 5 - 02.09.2025
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 8 - 04.09.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 8 - 28.11.2025
 Преузмите документ Решење АПР о промени адресе за ПЕРИХАРД - 15.01.2026

 

УСЛУГА ОДРЖАВАЊА И ПОПРАВКЕ (ОДРЖАВАЊЕ РАЧУНАРСКЕ ОПРЕМЕ - РАЧУНАРА. ШТАМПАЧА И КОМУНИКАЦИОНЕ ОПРЕМЕ) - САМО ЗА ОПРЕМУ КОЈА НИЈЕ БИЛА ПРЕДМЕТ ЦЈН У 2023. ГОДИНИ ИЛИ ЈЕ НАБАВЉЕНА У 2023. ГОДИНИ
(БРОЈ 8/2024)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 13.09.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 18.09.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 18.09.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 6 - 18.09.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 10 - 18.09.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 12 - 19.09.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 7 - 30.09.2024
 Преузмите документ Оквирни споразум П 4 - 04.10.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 3 - 18.10.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 4 - 18.10.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 21.10.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 2 - 21.10.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 7 - 22.10.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 10 - 22.10.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 12 - 23.10.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 6 - 23.10.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 7 - 28.10.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 3 - 29.10.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 6 - 05.11.2024
 Преузмите документ Обавештење о промени контакт телефона за наручиоце из оквирног споразума за П 6 - 14.11.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 7 - 29.08.2025
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 6 - 03.09.2025
 Преузмите документ APR -решење PERIHARD - 29.09.2025
 Преузмите документ Решење АПР о промени адресе за ПЕРИХАРД - 15.01.2026
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 4 - 24.08.2026

 

НАБАВКА РАЧУНАРСКОГ МАТЕРИЈАЛА – ТОНЕРА (ОСИМ ТОНЕРА НАБАВЉЕНИХ НА ОСНОВУ ЦЕНТРАЛИЗОВАНЕ ЈАВНЕ НАБАВКЕ КОЈА ЈЕ СПРОВЕДЕНА У 2023. ГОДИНИ)
(БРОЈ 11/2024)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 7 - 29.08.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 7 - 17.06.2025
 Преузмите документ Решење АПР о промени адресе за ПЕРИХАРД - 15.01.2026

 

НАБАВКА ЕЛЕКТРИЧНЕ ЕНЕРГИЈЕ
(БРОЈ 1/2024)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 26.04.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 25.10.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 20.12.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 26.03.2025
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 10.11.2025
 Преузмите документ Приликом закљуцена уговора назив Испоруциоца је ЕПС АД Београд-Извод из АПР-а - 19.11.2025

 

ОТВОРЕНИ ПОСТУПАК ЗА 2023. ГОДИНУ

 

НАБАВКА ПРЕВОЗНИХ СРЕДСТАВА
(БРОЈ 14/2023)

 Преузмите документ Оквирни споразум - 21.02.2024
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума - 24.04.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума - 17.05.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума - 15.06.2024
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума - 22.08.2024
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума - 25.09.2024
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума - 10.10.2024
 Преузмите документ Измена 7 оквирног споразума - 04.11.2024
 Преузмите документ Измена 8 оквирног споразума - 29.01.2026

 

НАБАВКА УСЛУГЕ ФИЗИЧКО-ТЕХНИЧКОГ ОБЕЗБЕЂЕЊА СА ВИДЕО НАДЗОРОМ
(БРОЈ 2/2023)

 Преузмите документ Оквирни споразум П 10 - 07.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 2 - 09.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 6 - 09.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 1 - 14.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 3 - 14.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 8 - 14.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 4 - 14.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 11 - 14.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 9 - 15.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 5 - 21.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 7 - 21.06.2023
 Преузмите документ Оквирни споразум П 12 - 21.06.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 1 - 07.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 8 - 10.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 2 - 13.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 3 - 13.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 4 - 13.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 6 - 13.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 11 - 13.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 12 - 13.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 5 - 19.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 7 - 19.07.2023
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 1 - 03.08.2023
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 7 - 29.07.2023
 Преузмите документ Измена 1 оквирног споразума П 9 - 06.09.2023
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 3 - 11.01.2024
 Преузмите документ Обавештење 1 наручиоцима - 12.03.2024
 Преузмите документ Обавештење 2 наручиоцима - 09.04.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 7 - 31.05.2024
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 1 - 10.06.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 2 - 10.06.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 3 - 10.06.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 4 - 10.06.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 6 - 10.06.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 11 - 10.06.2024
 Преузмите документ Промена законског заступника T&M GROUP SOLUTIONS - 10.06.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 9 - 23.10.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 9 - 31.10.2024
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 7 - 08.11.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 2 - 28.11.2024
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 3 - 28.11.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 4 - 28.11.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 5 - 02.12.2024
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума П 1 - 05.12.2024
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 6 - 11.12.2024
 Преузмите документ Измена 5 оквирног споразума П 7 - 11.12.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 12 - 17.12.2024
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 9 - 30.12.2024
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 10 - 08.01.2025
 Преузмите документ Измена 2 оквирног споразума П 8 - 29.01.2025
 Преузмите документ Измена 3 оквирног споразума П 8 - 25.02.2025
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума П 1 - 22.07.2025
 Преузмите документ Измена 7 оквирног споразума П 1 - 28.11.2025
 Преузмите документ Измена 6 оквирног споразума П 7 - 15.12.2025
 Преузмите документ Измена 4 оквирног споразума П 6 - 11.03.2026

 

 

 Врх стране
Централизоване јавне набавке javne-nabavke ВестиИнформаторИнформације од јавног значајаКонкурси, огласи, тендери Огласна табла База правних прописа Библиотека